Talent Show w naszej szkole

24 lutego 2017 r. odbył się szkolny Talent Show. Wystąpiło w nim 15 uczestników – przede wszystkim uczniów ZSO (w niektórych przypadkach w towarzystwie partnerów scenicznych spoza szkoły), a także 1 absolwent. Zgromadzona w piątkowe popołudnie w auli publiczność, wśród której znaleźli się członkowie rodzin młodych artystów, emerytowani nauczyciele i słuchacze Uniwersytetu Trzeciego Wieku, mogła obejrzeć  występy wokalne, taneczne, w zakresie gry na instrumencie i pokaz mażoretek. Na przybyłych czekał też słodki poczęstunek – kawa i ciasteczka. Młodzież pokazała, że posiada różnorodne uzdolnienia i chętnie je prezentuje na scenie. Impreza nie miała charakteru konkursowego, celem jej było dostarczenie młodym ludziom okazji do podzielenia się swoimi talentami i zdobywania doświadczenia estradowego, a dla przybyłych – okazją do podziwiania ich umiejętności.  Dla  wszystkich  zaś szkolny Talent Show był doskonałym sposobem na miłe spędzenie  popołudnia w murach naszej szkoły.

Uczestnicy:

Tomasz Teodorczyk – prowadzenie imprezy

Kinga Kaczmarek – gra na fortepianie, akordeonie  oraz występ w duecie z bratem, Antonim Kaczmarkiem, grającym na puzonie

Anna Gembalska, Weronika Dąbrowska – pokaz  mażoretek

Julia i Maria Kozłowskie – śpiew

Jagna Knapp – śpiew

Agnieszka Poślednik – śpiew

Paweł Andraszak – śpiew, gra na gitarze elektrycznej

Weronika Frankiewicz – śpiew, gra na gitarze

Aleksandra Kalitka - śpiew

Julia Bunikowska – taniec z partnerem, Janem Marcinkowskim

Joanna Krasucka - śpiew, gra na gitarze

Maria Tomiak – śpiew

Radosław Roszak (absolwent szkoły)  – śpiew, gra na gitarze

MP