Zakończenie roku szkolnego 2016/2017

23 czerwca uroczyście i radośnie podsumowaliśmy kolejny  rok szkolny. Akademia tradycyjnie rozpoczęła się wspaniałym występem artystycznym chóru szkolnego LO.GOS. Dyrektor szkoły pani Danuta Niedźwiedzińska podsumowała sukcesy dydaktyczne i sportowe uczniów, a także podziękowała młodzieży za zaangażowanie na rzecz społeczności szkolnej, środowiska oraz za wolontariat. Pani Dyrektor dziękowała także za wytężoną pracę całemu gronu pedagogicznemu oraz pracownikom szkoły.

Po przemówieniach zaproszonych gości, wręczono świadectwa z wyróżnieniem i nagrody za udział w konkursach przedmiotowych, sportowych oraz wszelkich innych, w których brali udział nasi uczniowie w ciągu całego roku szkolnego.

Przewodnicząca szkoły, Paula Nyc wraz z zastępcami przypomniała najważniejsze wydarzenia, w których braliśmy udział w mijającym roku szkolnym, ( m.in.: Wymiana polsko-niemiecka, Debata szkolna na temat Praw Dziecka, XXIII Sesja Sejmu Dzieci i Młodzieży, XII Powiatowy Konkurs Literacko- Plastyczno- Fotograficzny „Dialog z rzeczywistością”, Kampania „Drugie życie”, XV Festiwal Piosenki Obcojęzycznej) oraz inne mniejsze akcje z udziałem naszej młodzieży.

Ponownie spotkamy się 1 września! Tymczasem wszystkim naszym uczniom i nauczycielom życzymy bezpiecznych i niezapomnianych wakacji !

RSU