XVI Festiwal Piosenki Obcojęzycznej „Prawie jak Eurowizja”

Jest nam niezmiernie miło zaprosić młodych wykonawców do udziału w kolejnej edycji Festiwalu Piosenki Obcojęzycznej w ramach projektu „Prawie jak Eurowizja”, którego celem od wielu lat jest promowanie nauki języków obcych i wyszukiwanie młodych talentów. Szczegółowe informacje znajdują się w regulaminie.

Warunkiem uczestnictwa w Festiwalu Piosenki Obcojęzycznej „Prawie jak Eurowizja” jest wypełnienie karty zgłoszenia oraz odesłanie jej drogą mailową z adresu szkoły lub faksem do ZSO w Gostyniu w terminie do poniedziałku 30.10.2017.

 

PRZESŁANIE KARTY ZGŁOSZENIA OZNACZA ZAPOZNANIE SIĘ Z REGULAMINEM IMPREZY I JEGO AKCEPTACJĘ

 

Termin i miejsce Konkursu – piątek 17 listopada 2017 w auli Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Gostyniu. Informacja o dokładnej godzinie rozpoczęcia zostanie przekazana w osobnej wiadomości po wpłynięciu zgłoszeń.

Załączniki:


1. Regulamin


2. Karta zgłoszenia

Organizatorzy – nauczyciele języków obcych w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Gostyniu pod kierownictwem Jarosława Przedlackiego.

 


 

KARTA ZGŁOSZENIA
XVI Festiwal Piosenki Obcojęzycznej „Prawie jak Eurowizja”Imię i nazwisko uczestnika/ów:Nazwa i adres szkoły:Wiek uczestnika:Instruktor/ opiekun:Tytuł utworu:Oryginalny wykonawca:Informacja o wymaganiach technicznych:


Zmiany zgłaszanego do występu utworu mogą być dokonywane najpóźniej 3 dni przez Festiwalem. Zmienianie repertuaru w dniu Festiwalu nie będzie przyjmowane, ponieważ zakłóca to organizację imprezy.

Prosimy o przesłanie karty zgłoszenia drogą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub faksem na nr (65) 572 02 92.

Zgłoszenia do udziału prosimy dostarczyć do poniedziałku 30 października 2017 r. do godziny 15.00.