Licealni kibice na meczu Polska - Szwajcaria

W środę 18.11.2014 r.  na stadionie miejskim we Wrocławiu odbył się mecz towarzyski pomiędzy reprezentacjami  Polski i Szwajcarii. W gronie kibiców  znaleźli się także uczniowie naszej szkoły, którzy krzykiem i gromkimi brawami wspierali rodaków.

Mimo że na stadionie było ponad 40 tysięcy osób, "gostyńska drużyna" wyróżniała się  głośnym okazywaniem emocji podczas meczu, a także cała była ubrana w "barwy niezwyciężone – czyli biało-czerwone!"

Punktem poprzedzającym gorączkę piłkarskiej nocy była wizyta we wrocławskim ZOO, a dokładnie w tamtejszym Afrykarium,  gdzie mogliśmy zobaczyć egzotyczne zwierzęta na żywo, a nie jak dotychczas w "Google grafika".

Choć z nieba padał deszcz, z twarzy naszych uczniów uśmiech nigdy nie znikał!

Wszyscy czujemy się dumni i szczęśliwi, że towarzyszyliśmy naszym piłkarzom w ich ostatnim oficjalnym meczu tego roku.

Organizatorami wyjazdu byli pan Mateusz Matysiak i pani Joanna Barton, którym bardzo dziękujemy.

Mateusz Mucha II c