"Szlachetna Paczka" - podsumawanie

Drogi Darczyńco, w SZLACHETNEJ PACZCE chcemy pomagać tak, aby ludzie sami radzili sobie w życiu. Dziękujemy, że robisz to razem z nami! Chcemy wydobywać z ludzi to, co mają w sobie najpiękniejsze. Dzięki przygotowanej przez Ciebie pomocy – wydobywasz piękno z rodziny, sprawiasz, że czuje się dla kogoś ważna. Naprawdę. Będziesz mógł o tym przeczytać w Prezencie.

Ty obdarowałeś rodzinę. A teraz rodzina (oznaczona numerem WLP-2843-567542), wolontariusz, który się nią opiekował chcą teraz obdarować Ciebie.

Relacja z wręczenia paczki Rodzinie.

Kiedy przyjechaliśmy do Pani Aliny oraz Kasi, obydwie już na nas czekały i przywitały nas ledwo nasz bus zatrzymał się przed ich domem. Widać więc, że bardzo wyczekiwały na 'gwiazdora' - pewnie Kasia nie mogła się doczekać :). Kiedy weszliśmy do domu a panowie wnosili paczki rodzina z każdym wejściem nowych paczek coraz bardziej nieruchomiała i stała z otwartą buzią, zaskoczona ilością otrzymanych podarunków. Kasia była wniebowzięta! Szybko zabrała się za rozpakowywanie paczek, pokazując wszystko co z nich wyciąga mamie. Oczywiście żywność cieszyła głównie panią Alinę, Kasia cieszyła się ze słodkości. Każde ubranko, które Kasia wyciągała było od razu przymierzane, oglądane z każdej strony i komentowane słowami 'jakie to piękne!' 'będę miała najładniejsze ubrania w szkole!' 'O, w tym dzisiaj będę spała!' Wszystkie ubrania były przepiękne, pani Alina miała łzy w oczach widząc ile pięknych rzeczy otrzymała ona oraz jej córka. Pani Alina cieszyła się ze wszystkiego, ciężko było jej cokolwiek powiedzieć widząc radość w oczach córki. U Kasi również pojawiły się łzy szczęścia gdy zobaczyła ile pięknych gier, ubrań oraz butów otrzymała. Sama nie wiedziała już co pierwsze oglądać, przymierzać i otwierać ;). Pani Alina nie spodziewała się tak wielkiej pomocy ze strony darczyńców. Przez łzy powiedziała, że w końcu nie będzie musiała podejmować trudnych decyzji jakimi są np. czy kupić córce buty czy zapłacić rachunek.. Na samym końcu Pani Alina rozpakowała robot kuchenny. Kiedy zobaczyły z córką ten podarunek aż zaniemówiły. Pani Alina musiała usiąść z wrażenia, ponieważ nie liczyła, że dostanie tak drogi podarunek, nie liczyła, że ktoś spełni jej aktualne marzenie. Widząc ilość paczek, nawet przez myśl nie przeszło jej, że wśród nich znajduje się taki prezent.

Co chce przekazać wolontariusz?

Ja chciałabym serdecznie podziękować wszystkim osobom, które przygotowywały paczkę dla Pani Aliny oraz Kasi. Jesteście wspaniali! Każda osoba, która dołożyła swoją 'cegiełkę' przyczyniła się do uśmiechu na twarzy tej rodziny. Wielkie podziękowania dla młodych ludzi, którzy przygotowywali paczkę. Jeśli już teraz umiecie dzielić się dobrem z innymi, to bardzo dobrze wróży Waszej przyszłości. Pamiętajcie, że dobro wraca ze zdwojoną siłą :). Cała paczka była super wykonana, widać zaangażowanie wszystkich Darczyńców, wszystko w paczce było przemyślane a to bardzo ważne :)! Chciałabym życzyć Państwu Wesołych Świąt, które dla pani Aliny oraz Kasi takie na pewno będą - DZIĘKI WAM :)

Co chce powiedzieć od siebie Rodzina?

Pani Alina wielokrotnie powtarzała przez łzy szczęścia słowo 'dziękuję'. Myślę, że emocje odebrały jej mowę, nie wiedziała sama co powiedzieć, ponieważ nie miała słów, które byłyby w stanie określić to co czuła w chwili otwierania paczek. Chciała przekazać darczyńcy wielkie podziękowania, życzyć im Wesołych Świąt oraz dużo zdrowia i radości z życia. Mówiła, że jej święta dzięki 'jej Aniołom' będą już na pewno wesołe i spokojne. Pani Alina myśli, że osoby, które przygotowywały dla niej paczkę to 'najlepsi ludzie na świecie', podziwia ich za 'bezinteresowne niesienie pomocy' i wie, że na pewno są wspaniałymi ludźmi.