XXIII Finał WOŚP

Plakat WOŚP

Podobnie jak w ubiegłych latach, Rada Samorządu Uczniowskiego naszego liceum przyłączyła się do akcji WOŚP. Finał, w czasie którego zbierano pieniądze na rzecz podtrzymania wysokich standardów leczenia dzieci na oddziałach pediatrycznych i onkologicznych oraz godnej opieki medycznej seniorów odbył się w hali sportowej 12 stycznia 2014 r.

Przed społecznością szkolną wystąpili zawodnicy Sportów Walki Gostyń. Pokazowe zajęcia przeprowadził trener Tomasz Dylak. Podczas nich mieli okazję zaprezentować się uczniowie naszej szkoły - Karol Łapawa- brązowy medalista Mistrzostw Polski Juniorów w Boksie,  a także Zuzanna Jankowiak. O część artystyczną imprezy zadbali Wojciech Dolatowski wraz z Mikołajem Pawlakiem, którzy przedstawili utwory, w wersji akustycznej, z debiutanckiej płyty zespołu Many Movements.

Dzięki zaangażowaniu zarówno uczniów jak i nauczycieli zebraliśmy 2368 zł. Na tę kwotę złożyły się pieniądze ze zbiórki i licytacji gadżetów WOŚP, takich jak: koszulki, kubki, kalendarze. Jednak największym powodzeniem cieszyły się immunitety nauczycielskie, a także torty.

Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się do akcji.

Paulina Wojtkowiak 2b