Teatr MPF wyróżniony na Ogólnopolskim Festiwalu Teatralnym w Poznaniu!

Teatr MPF po raz kolejny przygotował spektakl, który spotkał się z uznaniem jury Ogólnopolskiego Poznańskiego Festiwalu Teatrów „Marcinek 2019”. 16 i 17 marca uczniowie z podniesionym czołem rywalizowali z najlepszymi amatorskimi teatrami z całej Polski, prezentując przedstawienie pt. „Kontakt”.

Najnowsze dzieło w reżyserii pani Eweliny Mendyki i Wojciecha Dolatowskiego to spektakl prezentujący świat, w którym ograniczony kontakt sprawia, że zanikają zło, chaos, kłótnie, przemoc, ale także zatracone zostają wyższe wartości takie jak miłość, przyjaźń, współczucie czy empatia.

Artystyczna prezentacja diagnozuje rzeczywistość i stawia pytania zmuszające do refleksji nad współczesnymi relacjami międzyludzkimi.

Niezwykła ekspresja gry aktorskiej oraz kreatywność i twórcza postawa Barbary Antczak, Aleksandry Bryckiej, Julii Kozłowskiej, Marii Krawiec, Marty Laps, Aleksandry Leciej, Krzysztofa Marcinkowskiego, Natalii Olejniczak, Rozalii Pilch, Aleksandry Zubaczyk oraz zaangażowanie Jakuba Dorsza, pozwoliły na zdobycie wyróżnienia i zapisanie się na kartach historii festiwalu.

Gratulujemy!