Listy przyjętych

Przedstawiamy listę kandydatów przyjętych do klas pierwszych Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Gostyniu.


(1A) Klasa matematyczno - ekonomiczna

Lp    Nazwisko, imię     
1    Bazan, Konrad   
2    Dopierała, Julia   
3    Dutkiewicz, Dominik
4    Frąckowiak, Oskar   
5    Gregor, Jagoda   
6    Grobelna, Dominika   
7    Jankowiak, Bartosz   
8    Jankowski, Adam Kazimierz   
9    Jaraczewski, Mateusz   
10    Kaczmarek, Grzegorz   
11    Kaczmarek, Wiktor   
12    Kaźmierski, Krzysztof   
13    Kurzawski, Jakub   
14    Lira, Jan   
15    Maciejczyk, Aleksandra   
16    Nowak, Mateusz   
17    Opielewicz, Wojciech   
18    Pawłowski, Maksymilian   
19    Roszak, Karolina   
20    Twardowski, Jakub   

(1B) Klasa humanistyczno - prawnicza

Lp    Nazwisko, imię     
1    Baranowska, Anna   
2    Biernat, Weronika   
3    Biniaszak, Michał   
4    Domelewska, Zosia   
5    Duda, Zuzanna   
6    Frąckowiak, Julia   
7    Gierlik, Aleksandra   
8    Hensel, Nikola   
9    Henzel, Julia   
10    Jakuszek, Natalia   
11    Jakuszkowiak, Zofia   
12    Janicka, Zuzanna   
13    Jankowski, Jakub   
14    Jarus, Adam  
15    Kasińska, Malwina   
16    Kasprzyk, Natalia   
17    Kierzek, Natan   
18    Kwiecińska, Zofia   
19    Lekowska, Hanna   
20    Małycha, Emilia   
21    Nawrocki, Fabian   
22    Sikora, Marcin   
23    Woźna, Sandra   
24    Zygalski, Dominik   
25    Żalik, Dominika 

(1C) Klasa językowo - turystyczna

Lp    Nazwisko, imię     
1    Dąbrowski, Gracjan   
2    Dyszkant, Wiktoria   
3    Fiebich, Wiktoria Angelina   
4    Harasim, Alicja   
5    Hauza, Wiktoria   
6    Jakubiak, Kinga   
7    Jarecka, Zuzanna   
8    Kaźmierczak, Weronika   
9    Kaźmierska, Maria   
10    Klonowska, Anna   
11    Konieczna, Michalina   
12    Krzyżostaniak, Karolina   
13    Kubiak, Igor   
14    Laps, Monika   
15    Małecka, Magdalena   
16    Marcinkowska, Maria   
17    Mazurek, Natalia   
18    Mruk, Piotr   
19    Naskręt, Maria   
20    Niedziela, Zofia   
21    Niewiadomski, Franciszek   
22    Paluszkiewicz, Aleksandra   
23    Sierżant, Natalia   
24    Skorupka, Maria   
25    Sura, Kacper   
26    Szperlik, Agata   
27    Szulc, Hanna   
28    Wika, Kornelia   
29    Witkowski, Marcel   
30    Wojtkowiak, Magdalena   
31    Worwa, Oliwia