Co oznacza być dorosłym?

Dojrzałość, dorosłość i dokonywanie wyborów. Pełnoletność, samodzielność, uczestniczenie w życiu publicznym. O trudnej sztuce bycia człowiekiem dorosłym w XXI wieku z klasą II d.

Czytaj więcej...

Doradztwo edukacyjno-zawodowe 2017/2018

Planowane działania w roku szkolnym 2017/2018 w ramach realizacji zadań z zakresu doradztwa edukacyjno-zawodowego w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Gostyniu.

Czytaj więcej...

Ogłoszenie - zajęcia sportowe

Zapraszamy na zajęcia sportowe, które będą zorganizowane dla wszystkich zainteresowanych. Oprócz propozycji przedstawionych w ogłoszeniu czekamy także na Wasze sugestie.

Czytaj więcej...

Zebrania z rodzicami

Dyrekcja i nauczyciele Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Gostyniu zapraszają rodziców na zebrania, które odbędą się we wtorek 19 września 2017 roku o godz. 17:30.

Czytaj więcej...

Poznański Salon Maturzystów

Uczniowie klas maturalny ZSO w Gostyniu odwiedzili tegoroczny (jedenasty z kolei) Salon Maturzystów, który tradycyjnie odbył się w gmachu Politechniki Poznańskiej. Przyszli maturzyści mogli wziąć udział w spotkaniach warsztatowych, poznać efektywne metody przyswajanie wiedzy, a także zwalczania maturalnego stresu.

Czytaj więcej...

Pięćdziesiąt lat po maturze

Pięćdziesiąt lat po zdaniu matury, mury Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Gostyniu, odwiedzili absolwenci. Uroczystość rozpoczęto mszą świętą w kościele pw. Ducha Świętego i Najświętszego Serca Pana Jezusa w Gostyniu, po której uczestnicy udali się do Auli szkoły, na spotkanie z Dyrekcją.

Czytaj więcej...