FINAŁ WOJEWÓDZKI W SIATKOWCE PLAŻOWEJ DZIEWCZĄT

Angelika Pietrowska-Szober

Uczennice Katarzyna Prywer i Olga Czapla zaprezentowały się z bardzo dobrej strony podczas finału wojewódzkiego w plażowej piłce siatkowej, który odbył się we Wrześni. W rywalizacji wzięło udział 15 mocnych zespołów z całej Wielkopolski. Po zaciętych i emocjonujących meczach, nasza reprezentacja ostatecznie wywalczyła wysokie 7-8 miejsce.

Dziewczętom należą się ogromne brawa za ogromną waleczność i wolę walki o każdy punkt na piaszczystych boiskach. Godne reprezentowanie szkoły na szczeblu województwa to wspaniały sukces.

D.Grajczak-Marek

Przejdź do treści